www.mvmedya.net

Ben Kimim

2009 Yılından bu yana serbest (freelance) olarak, web tasarım, web yazılım (ASP), web arayüz geliştirme (HTML/HTML5, CSS/CSS3, JAVASCRIPT/JQUERY) alanlarında; özgün, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine ve seo standartlarına uygun işler çıkarmaktayım. Yaptığım işlerde büyük/küçük proje ayırmadan kaliteli iş çıkarmak benim prensibimdir.

Müşterilerin güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, web tasarım işinde en iyiler arasında olabilmek için yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel çalışmalar yapıyorum.

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz ederek çözüme kavuşturuyorum. Bu çözüme tecrübe ve birikimi de katarak daha hatasız ve müşterinin isteği doğrultusunda projeler çıkartıyorum.

Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Sunduğum çözümler, internette bulunabilirlik, estetik, güçlü bir görünüm ve sürekli geliştirdiğim dinamik altyapı web sitelerinin yönetilebilmesi üzerine olmuştur.

Bugüne kadar hazırlamış olduğum bazı web tasarım örneklerine ulaşabilirsiniz.